| Veve789 a întrebat:

Buna ziua TPU! Sunt studenta la geografie in Bucuresti si as dori sa stiu cate restante poti avea pe semestru. In primul semestru am intrunit prezenta obligatorie la toate cursurile si seminariile, insa nu m-am prezentat la niciun examen (motive personale). Voiam sa stiu daca le pot da pe toate fara probleme in sesiunea de restante corespunzatoare, indiferent cat de multe sunt. Multumesc mult!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa ai cate restante vrei tu... singura conditie e sa ai numarul minim de credite la sfarsitul anului sa il poti promova