| Anne0510 a întrebat:

Bunăă TPU! Stie cineva din Bucuresti daca astazi se merge la scoala sau nu? Funda celui mai rapid raspuns :*!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Da.

"Incepand de miercuri, 27 martie, toate cursurile se vor desfasura normal in toate unitatile de invatamant preuniversitar din Capitala, incepand de la gradinite si pana la clasele de liceu, a declarat pentru HotNews.ro purtatorul de cuvant al Inspectoratului Scolar al Municipiului Bucuresti, Marian Banu. Acesta a precizat ca modalitatea de recuperare a orelor care au fost suspendate marti va fi stabilita de inspectoratul scolar in cel mai scurt timp."

http://www.hotnews.ro/......ercuri.htm

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Astazi se face scoala pentru ca a fost ridicat codul portocaliu de ninsori.