| IuliaEremia a întrebat:

Cine stie pe cat incepe scoala exact? Dau funda celui mai bun raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

10 septembrie.

4 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Luni, 10 septembrie 2012, este prima zi a naului scolar 2012-2013 in toate gradinitele/scolile generale/liceele din Romania. Succes tuturor elevilor!

| izabela1234 a răspuns:

10 septembrie

| YonikaBilibika a răspuns:

Depinde de fiecare scoala, dar eu stiam ca pe 1o septembrie happy

| Butterfly29 a răspuns:

ANUL ŞCOLAR 2012-2013 are 36 de săptămâni de cursuri, însumând 178 de zile lucrătoare. Prima zi de şcoală va fi luni, 10 septembrie 2012.