| alecsasweet a întrebat:

Cand se afiseaza baremul de corecta la mate? Si pana atunci cat v-a dat la exercitiul 3 subiectul I ala cu intervalul?

14 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

(-infinit; 2]

| missmine a răspuns:

Corectez mai mic sau egal *

| Kerli a răspuns:

(-infinit; 2] si sunt 100% sigura ca este corect

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Http://www.gandul.info/......ca-9786357 [2;- infinit ) da cica nu e bine

| LittleMissCupcake a răspuns:

Mi-a dat (-infinit, 2], iar baremul se va afisa pe la ora 15:00.

| AdiAdrian1995 a răspuns:

(-infinit; 2]

| sNoWbloW a răspuns:

(-infinit; 2]

| CaNaBiS13 a răspuns:

(- infinit 2)

| NoOneCanSeeMe a răspuns:

Baremul peste cateva ore... iar mie mi-a dat (-infinit; 2) si nu stiu sigur daca e bine :-s

| Fluture a răspuns (pentru NoOneCanSeeMe):

E bine, asa am aflat si noi ca era bine de la profesori, eu asa am pus.

| missmine a răspuns (pentru Fluture):

Nu e bine! pentru ca era x mai mare sau egal cu 2 atunci : (-infinit, 2] este raspunsul corect! matematica asta! laughing

| Fluture a răspuns (pentru missmine):

Da, asa am pus (-infinit; 2] nu fusesem atenta la ce a scris NoOneCanSeeMe

| Andreea0078 a răspuns:

(-infinit,2],eu cred ca iau 8, 50.