| Vasile_Bradu_1999 a întrebat:

Cand se da corijarile? Vreau sa ma transfer si secretara de la acel liceul unde vreau sa ma mut nu mi-a spus nimic ci trebuie sa astept sa ma sune! Macar prin apropiere sa stiu!  Ma ajutati va rog!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Perioada de corigente este 3-6 septembrie. Cand anume se sustine examenul de corigenta la materia la care esti corigent afli doar de la liceul actual.

| Vasile_Bradu_1999 explică (pentru Ioandelasal):

Nu-s corigent, si probele pt.transfer cand se da?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Vasile_Bradu_1999):

Si atunci de ce-ai scris "corijari"? Pentru transfer, daca schimbi profilul, se sustin examene de diferente si acestea se sustin doar dupa aprobarea transferului, asa ca intereseaza-te la liceul de transfer, dupa inceperea lunii septambrie.

| Vasile_Bradu_1999 explică (pentru Ioandelasal):

Pai nu mi-au spus nimic, doar astept sa ma sune...

| Ioandelasal a răspuns (pentru Vasile_Bradu_1999):

Atunci asteapta sa te sune.