| burviz a întrebat:

Cand se dau restantele in vara? acum in sem 2, a existat o presesiune pentru rest din sem 1; dar restantele din sem 2? in toamna? sau e si acum imediat dupa sesiunea din sem 2? pls help. mentionez. sunt student la universitate la mate info

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Normal, se dau in toamna de 2 ori. Dar scuza-ma, tu esti student si intrebi pe Internet astfel de lucruri? Adica, mai exista niste chestii numite: colegi de facultate, profesori, secretariat, site-ul facultatii, etc. Chiar asa delasatori sunteti?

| DeCe a răspuns:

Eu la facultatea de design, am dat in toamna bineinteles si cred ca asa este peste tot, pentru sem.2. Dupa incheierea sem2. e vacanta si facultatile se inchid, deci restantele raman pentru toamna, mai mult ca sigur...cred eu.