| Funny5611 a întrebat:

Care a fost cel mai important domnitor Roman?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e ca toti au fost importanti in felul lor si toti si-au adus aportul in fata istoriei.

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu, normal.
În opinia mea, Iancu de Hunedoara și Mihai Viteazul.
Baftă

| vader a răspuns:

Domnitor Roman nu a fost, premier Roman a fost unul singur - Petre Roman. - Hai funda ca ti-am raspuns exact, la misto la fel ca intrebarea ta dar exact. Fundaaa

| Curiosu a răspuns:

Stefan Cel Mare...

| adi4ever a răspuns:

Eu

| Kanghu a răspuns:

Stefan Cel Mare

dupa care Mihai Vitezul, I.Cuza si Vlad Tepes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Warlock zi asa,rolling on the floor vine primul stefan si ultimul vlad tepes, pai cine l-a ajutat pe stefan sa fie domn al moldovei laughing indepartindu-l pe Petru Aron, Bercea Mondialu? laughing

| Byanka_5046 a răspuns:

Incerci cumva sa iti faci temele? Baftawinking