| AlexMAV a întrebat:

Care e treaba cu clanul illuminatti? Ce mai e si asta? Am vazut o imagine cu niste crenvusti si era intr-un triunghi, alaturi fiind o piramida iluminati. Ce simbolizeaza?
Sa fie coincidenta sau...?
Funda cel mai detaliat raspuns!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crenvusti?! : ) :-?
http://www.tpu.ro/......george-ce/

| ionutalex13 a răspuns:

Este o organizatie secreta care vrea sa instaoreze un guvern mondial

| CraZYK1d a răspuns:

Illumimati reprezinta niste semne cum ar fi :
Steaua lui David
Pentagrama etc.

| LaraThacker a răspuns:

Illuminati a fost o organizatie secreta fondata pe la 1700, membrii ei cautand calea spre iluminism. Biserica Catolica a condamnat-o ca fiind o organizatie satanista. Printre cele mai cunoscute simboluri alea Illuminati este piramida masonica