| bigfoot a întrebat:

Cum pot pune o imagine pe TPU.ro? Cel mai detaliat raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Intri pe Editare profil (in stanga) si acolo, la sfarsit scrie Selecteaza imagine profil, iar alaturi Browse. Dai click pe browser si ti se va deschide o fereastra unde iti apar toate partitiile din calculatorul tau. Selectezi partitia unde ai tu poze, imagini, si-ti alegi imaginea pe care o doresti, apoi dai deschidere. Apoi dai click pe Salveaza profilul si astfel iti apare la profil imaginea pe care ai ales-o. Succes!