| anonim_4396 a întrebat:

pentru cei studenti la medicina sau care au studiat facultatea de medicina; aici este atlasul McMinn complethttp://www.scribd.com/doc/11552063/Atlas-de-Anatomie-a-O mului-McMinn. Daca acesta se invata pentru admitere la medicina ATUNCI la facultate ce si cum se mai invata, exista mai multa anatomie de atat? :D bine ...stiu ca o sa fac si chimie si disectii dar eu ma refer strict la anatomie. Cumva se reia de la capat? Si daca se reia exista mai multa de atat? :D.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, atlasul de la acest link este COMPLET!

Dacă te uitai la Cuprins, observai că are Index-ul la pag. 335, iar acolo sunt listate 334 pag.

Toate cele bune.

| petriinna a răspuns (pentru bursuc001):

Buna!

Stiu ca este complet, nu am pus "?", am inceput cu litera mare dupa link big grin