| Oniisu a întrebat:

Care este modul în care bunurile materiale îi influenţează pe tinerii din ziua de azi?

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Le schimba personalitatea, facandu-i laudarosi, plini de ei, etc.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Modul este unul foarte prost, deoarece ei se bazeaza pe ce le da ''taticu si mamica '' se dau mari... in fata celor care nu au posibilitatea aceasta, oricum ei nu vor ajunge departe pentru ca daca au bani parintii ce rost mai are sa invete si ei. nu?! oh go on Or sa se dea cu capu de pereti cand nu vor mai avea posibilitatea asta parintiiwinking