| anonim_4396 a întrebat:

Care este rolul mall-urilor in viata noastra/?

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Daca n-ai fi femeie as mai zice, dar nu stiu de ce dracu' mai intrebi.

| Ramona1 a răspuns:

Loc de joaca pentru copii(sunt amplasate in interior locuri de joaca )
Loc pentru cumparaturi(atat mancare cat si imbracaminte)
Loc pentru relaxare(poti sa intri si sa te uiti fara sa cumperi)

| KodrutZ a răspuns:

Muzeu cu idioti. Uneori, loc unde chiar poti sa maninci/cumperi ceva - carti/CD-uri la Carturesti, eventual ceva de mincat (NU KFC sau McD, dooh!), plus admirat produse de imbracaminte si alte genuri pe care le poti achizitiona online sau la fata locului din strainatate la preturi de 2-4 ori mai mici. Sublim!

| loveplus a răspuns:

Pentru a cheltui bani si a fi cool! dăă