| SingleForOne a întrebat:

Care sunt criteriile de cunoscut pentru a avea o viață plăcută și experiențe bune într-un județ sau un oraș?
Cum aș putea avea o idee despre cum va fi viața într-un oraș sau județ anume, timp de 20-30 de ani?
Aceste răspunsuri m-ar putea ajuta unde, cum, și de ce aș construi sau cumpăra o casă (nu apartament) într-un loc anume.

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Tu gandeste-te asa, ce dai, aia primesti, in sensul ca daca esti genul de persoana cu o energie negativa, nervos, pus pe cearta, apatic, o sa te certi cu toata lumea, indiferent cat de bun e locul unde te aflii. Am la munca persoane care daca le intrebi cum e, iti descriu iadul pe pamant, pentru ca toata ziua cauta cearta, daca ma intrebi pe mine care rad cu toata lumea, e chiar ok, deci e o chestie de perspectiva, tu iti creezi circumstantele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familie. prieteni, amici, oameni cunoscuți. Un servici bun,
Acess la scoli bune, magazine, spitale si medici, criminalitate redusă și poluare micăî,, etc

| Celestina003 a răspuns:

Greutatile vietii la oras! : Caldura! traficul! beneficii : parcuri magazine oriunde distractie! Greutatile vietii in natura: Munca! Benefiicii. poti iesi din casa cand vrei sa stai in curte. vara cel putin este mult mai racoare. poti planta floricele copacei tot ce iti place tie sa faci

| Birțu2oo2 a răspuns:

De unde esti?