| NICKSOOO a întrebat:

Care sunt din punctul vostru de vedere dezavantajele site-ului TPU?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In ultima vreme apar multe intrebari fara rost.

| sabin89 a răspuns:

Dezavantaje? sau Puncte slabe?
1.) Cand scrii un raspuns, ti se da posibilitatea sa il editezi inainte de a fi publicat, ceea ce e f. bine. Cand scrii o intrebare insa, nu ti se mai da aceasta posibilitate. Acolo ai doar optiunea sa dai click pe "Confirm ca nu incalca regulamentul...", deci nu si sa editezi.
2.) Scrii de multe ori o intrebare, dai si click pe "Confirm ca nu incalca..." si totusi intrebarea nu se duce, desi e in acord perfect cu regulamentul.
Asta ca sa dau numai doua exemple.

| Ronnix a răspuns:

Site-ul a cam fost lasat de izbeliste in ultima vreme...

| diamar a răspuns:

Se blocheaza sau nu mai merge uneori...

| eucumine010 a răspuns:

Intrebari de toata jena, spam, intrebari repetate de n ori, raspunsuri penibile. etc Se simte lipsa unor moderatori cu adevarat activi.

| MinteCreatza a răspuns (pentru eucumine010):

Bine spus eucumine010. Pacat ca nu pot sa votez raspunsul tau. De-abia m-am inregistrat si parca imi pare rau cand vad intrebari care mai de care mai penibile. Unii incearca sa ii faca pe altii sa le faca temele de la scoala... mi se pare trist ca exista astfel de oameni.

| YoYo a răspuns (pentru eucumine010):

Mai bine, decat tine nu puteam spune! Super raspuns...bravo big grin

| eucumine010 a răspuns (pentru MinteCreatza):

Da temele sunt la ordinea zilei. Cred ca sunt cel putin 1.000 mesaje pe zi cu/si despre teme. Numai zic de mesajele despre serverele metin, cs, gta sa si care naiba mai sunt. Plus alea despre sex, (M-am pupat cu cainele. sunt insarcinata?). Numai zic de felul cum sunt puse intrebarile... te lasa rece. Parca ai fi obligat sa-i ajuti. (acum, urgent, etc) Am evitat sa raspund la n intrebari din cauza formulari, chiar daca stiam raspunsul corect. Pur si simplu imi provoaca repulsie.

| eucumine010 a răspuns (pentru YoYo):

Merci.

| bobby90 a răspuns:

Nu vad nici un dezavantaj, poate doar unele intrebari, care nu ar trebui postate. Site-ul acesta il vad ca pe un "stie tot"!

| m0x a răspuns:

Prea multi copii cu metin2.ma streseaza

| dayanaa a răspuns:

Din punctul meu de vedere, dezvantajele sunt intrebarile inventate, modalitatea elevilor de a incerca sa si faca temele prin intermediul acestui site si raspunsurile ironice sau neadecvate la intrebari cat sa poate de serioase!