| PussicatDolls a întrebat:

Cartea mea e inca in scriere. ♥
Acum are 30 de pagini si inca e in lucru.
Cand o sa o termin : trebuie sa o scriu in format word sa fac manuscrisele, le pun intr-un dosar,merg la editura,unde va fi analizata de un editor,i se vor corecta greselile si va fi sau nu aprobata.
Daca va fi aprobata trebuie sa semnez drepturile de autor si trebuie sa dau in jur de 7, 8 milioane cu tot cu coperta ♥
Eu chiar imi doresc asta.
Stiti cumva cum pot sa imi indeplinesc visul cat mai repede?
Sunt nerabdatoare. :-ss

4 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Şi tu vei primi bani de pe urma ei?big grin

| Azµre a răspuns:

Nimeni din lumea asta nu o să îți publice o carte, numai dacă ai scris ceva serios și chiar atrage lumea altfel nici o șansă numai să o tragi în cateva zeci de exemplare să le dai tu la colț de stradă, dar ca să ți se publice pe piață la vânzare, îți trebuiesc bani, sponsori. Și câștig 0. Cine crezi că te va lua în serios la 16 ani sau câți ani ai tu acum... îți zic eu nimeni. Despre ce e cartea?

| PussicatDolls explică (pentru Azµre):

Despre jurnalul unei criminale.hee hee

| Lette a răspuns:

Despre ce e cartea?