| Ajutorel a întrebat:

Cate ore de practica de fac la profilul economic (liceu)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la liceu pe profil economic iar din câte știu fiecare liceu își stabilește programul de practică, mai ales dacă sunt din județe diferite. Eu una în fiecare an fac cu câte o săptămână mai puțin decât în anul anterior. Anul acesta (clasa a 11-a), fac o saptămână de practică în sem.1, una în sem. al 2-lea și încă una la sfârșitul anului școlar.

| Poput_Sebastian_1995 a răspuns:

Eu am fost in liceu la economic (eco 2) si am facut 24 de ore "4 zile a cate 6 ore"la fiecare sfarsit de semestru