| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

Ce ar trebui sa urmez dupa terminarea liceului pentru a ajunge un post de genul: secretar, contabil...(nu aceste posturi dar ceva in genul. Imi place sa tin evidenta la lucruri, sa lucrez cu hartii, la caluclator...

2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Oho, sunt multe lucruri care se incadreaza in cerintele tale, poti cauta pe net ramurile facultatii din orasul tau sau unde ti-ai dori sa mergi, si sa alegi in felul asta care se pliaza mai bine pe standardele tale.

| BoneShiver a răspuns:

Contabilitate si informatica de gestiune la ASE Bucuresti.
Poate statistica la Cibernetica (tot la ASE)
si cred ca atat? (cred)