| adiina11 a întrebat:

Ce avantaje si dezavantaje prezinta divertismentul oferit de medii?

2 răspunsuri:
| crystynel23 a răspuns:

Divetismentul mediilor are ca avantaj amuzarea poplatiei, cu barfe haioase, dar dezavantajul este ca nu stii despre cine vor zice data viitoare ( spre ex., saptamana asta citesti un articol funny despre oana zavoranu, si saptamana viitoare te trezesti cu n articol despre tine ca cine stie ce ai facut )

| bloodyv a răspuns:

Pai in general programele de divertisment reusesc sa ne scoata din problemele cotidiene.ca si dezavantaj, ce pot sa zic, probabil este dezavantajos cand provoaca dependenta si cand este de proasta calitate.