| Alexandru_Predut_1997 a întrebat:

Ce credeti ca se va da anul acesta la Evaluarea Nationala? Multumesc anticipat(Romana)

3 răspunsuri:
| Vasile2003 a răspuns:

In principiu subiecte asemănătoare cu cele de anul trecut, dar nu știu de ce, dar am presimtirea că va cădea la subiectul III apartenenta La genul epic! Succes la examen!

| Vasile2003 a răspuns:

In principiu asemănător cu subiectul de anul trecut, dar nu știu de ce am presimțirea că va cădea la subiectul III genul epic! Succes la examen!

| IuliaAna23 a răspuns:

Parca vad ca din nou cade liric...