| sweetmih a întrebat:

Ce credeti? Cunoasterea unei limbi straine sau abilitatile de creatie literara se considera talent? Daca nu, ce?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Se poate considera si ca este talent, nu toata lumea are aceste "abilitati".

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talentul e ceva nativ, in schimb, cunoasterea unei limbi, fie cea autohtona, cu siguranta nu-i un lucru cuc are te nasti.

| VirtualKnight a răspuns:

Cunoasterea unei limbi straine este un lucru bun, insa nu cred ca este considerat un talent.Acest lucru poate fii invatat cu timpul, in schimb creatia literara este considerata un talent.