| mirell a întrebat:

Ce este bun de luat pentru a retine si învăță mai repede MemoPlus, sau Lecitina? Este ceva mai bun in afara de astea doua sau una din ele e cea mai buna?

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ambele au efecte placebo. Piracetamul este bun, dar trebuie folosit cu cateva zile inainte de a te apuca de invatat, iti creste concentrarea.

| Adry05 a răspuns:

Memo Plus

| RAY a răspuns:

Nici unu, daca ar avea rezultate reale toti am retine totul, bea o cana de cafea sau o ciociolata cu cacaco 85%

| MariusStefan25 a răspuns:

Vrei sa retii si sa inveti mai repede? FA SPORT, rezolva-ti treburile si probleme personale(sau daca poti anuleazale pentru 30-60 de minute), incearca sa te concentrezi