| werewolfbruno a întrebat:

Ce lecturi imi recomandati in legatura cu reiki ezoterism controlarea energiilor corpului reptilieni anunaki (mentionez ca am 12 ani si nu am mai citit nimic din zona asta in afara de articole de pe net plz ceva simplu si de inceput )

8 răspunsuri:
| Mihaitzz a răspuns:

Pentru ce anume ai nevoie controlul energiei?

| werewolfbruno explică (pentru Mihaitzz):

Pentru ca vreau sa ajut lumea dar ma rog ma crezi ciudat nu?

| Mihaitzz a răspuns (pentru werewolfbruno):

Nu, nu te cred.Si eu ar trebui sa practic asa ceva.Dar din cauza ca nu duc niciodata un lucru la bun sfarsit, nu cred ca voi face ceva. Dami id tau si vorbim mai multe pe messenger.

Bafta!

| werewolfbruno explică (pentru Mihaitzz):

De ce nu ma crezi?

| Mihaitzz a răspuns (pentru werewolfbruno):

Nu te cred ciudat, la asta ma refeream. happy

| werewolfbruno explică (pentru Mihaitzz):

Ti-am dat idul...

| LucYusAnOnYmuos a răspuns:

Biblia

| deutzanico a răspuns:

Reptilianul din mine. de aryana havan