| unknown_2326 a întrebat:

Ce materii noi se fac la liceu la profilul stiinte ale naturii?happyVa multumesc!

Răspuns Câştigător
| babyangel a răspuns:

thinking eu sunt la profil de stiinte ale naturii, clasa a11a, se fac mai multe ore de biologie si chimie, materii noi nu sunt... in afara de logica.thinking

intr-a 10a am facut psihologie si educatie antreprenoriala in rest nimic nou...tongue

3 răspunsuri:
| Daisy. a răspuns:

Si eu sunt boboaca la stiinte ale naturiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ivonne uh la ce liceu esti si cu ce medie ai intrat? big grin

| ivonne a răspuns:

In clasa a9-a faci logica, aceasta in anul urmator e inlocuita de antreprenoriala, iar in a11a faci economie... a12a inca nu am facut-o, eu mai fac nou si EPS=educatie pentru sanatate si TIC =tehnologia informatiilor si comunicatiilor, asemanator cu informatica...in rest nimic nou.