| anonim_4396 a întrebat:

Ce materii se fac la liceu (toate profilurile) si din ce se da teza, bacul?

Răspuns Câştigător
| FDJYHRF a răspuns:

La mate info faci franceza, engleza,fizica, religie, sport, matematica, chimie, romana, informatica, TIC, istorie, biologie, muzica, desen.
pe clasa 9 faci logica. pe a 10 psihologie si educatie anteprenoriala. pe a 11 faci economie si pe a 12 faci filizofie. TEZE obligatorii la romana, informatica si mate si una la alegere dintre biologie, chimie sau fizica. BACUL obligatoriu romana si mate + la alegere dintre biologie, chimie sau fizica

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine o sa iti spuna tie toate materiile ( vreo 18 ) la toate profilele plus tezele si bacul? Esti prea pretentioana,

| Amiyyira345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar la cele mai importante )