| anonim_4396 a întrebat:

Ce nota ar trebui sa iau in teza la mat in clasa 5? am luat 6..nu imi place de loc matematica!

Răspuns Câştigător
| MaduMadutsa a răspuns:

5,50 Ai luat nu? Vezi ca stiu. chiar tu mi-ai zis asta.winking

9 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Păi fiecare elev i-a ce notă poate.
Nu toţi se pricep la fel de bine la o anumită materie şi de aceea există diferenţe.
Niciodată nu vor putea avea toţi aceiaşi notă.
Dacă ai luat 6 şi spui că nu îţi place Matematica este o notă destul de bună însă nici nu te poţi mândri cu ea. Poate la teza următoare de anul viitor vei face mai bine.
Succes!

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Ce nota ar trebui sa iei? Nu exista asa ceva, un profesor vrea sa iei 10, unui coleg nu-i pasa, prieteniilor nici atat... Ar trebui sa iei nota de trecere, daca e sa o luam asa.

| alexciuc a răspuns:

Primul semestru poti s-o iei mai mica pana te acomodezi dar in al doilea semestru trebuie sa zbarnii la teza.

| oanaamaria a răspuns:

Cred ca nici romana nu-ti place

| aviii a răspuns (pentru oanaamaria):

Am numai 10 la rom. si stii ceva nu te baga...greseli de scriere? ce vrei lasa-ma in pace! nu staau acum sa pun cratima si toate alea, la pc!

| oanaamaria a răspuns (pentru aviii):

Nu era vorba de cratima, dar las-o balta big grin

| aviii a răspuns (pentru oanaamaria):

Aa..scuze.''mat''..am scris repede. na pentru tine ''mate''!

| oanaamaria a răspuns (pentru aviii):

Tu chiar te prinzi super greu

| OAliceO a răspuns:

Macar 8 de ai lua happy. sa fii luat de bun. sau 9. puppy dog eyes incearca sa te straduiesti anul viitor si o sa vezi ca vei lua macar 8 in teza :*. Bafta!