| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care renunta la facultate in ultimul an de studiu?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar se gandesc ca nu au un viitor cu acea facultate sau s-au saturat sa isi mai bata capul cu studiile, ori si-au gasit de munca undeva si ii doare undeva de facultatea lui peste.

| demonangel37 a răspuns:

1 exista posibilitatea ca acea persoana sa nu mai aiba posibilitate materiala sa continuie ultimul an de studiu. 2 exista posibilitatea ca atunci sa isi dea seama ca menirea aceleia ii este alta 3 nu are pic de creier sau are multe restantehappy