| elenatun a întrebat:

Ce se intampla ca am lasat telecomanda de la televizor pe podea gandindu-ma ca nu mai merg bateriile si cand am luat-o in mana sa schimb bateriile de jos una era foarte calda iar cealalta foarte rece.Am scos-o din telecomana si ardea (frigea). Tatal meu s-a sinucis acum doi ani in casa asta.Are vreo legatura? Ce se petrece? Astept un raspuns.Sunt disperat Va multumesc!

4 răspunsuri:
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Nu-ti face griji! Sigur nu ai de ce sa te sperii. Probabil sa incins bateria din cauza telecomenzii. Probabil are ceva defect. Nu te ingrijora! Se va rezolva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateriile nu se pot incinge in asemenea hal decit daca exista un scurt in telecomanda.
Nu are legatura cu tatal tau, este un defect si un fenomen fizic banal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e defect, ca nu e defect, chiar daca ar fi taicatu, orice ar fi facut el, tie nu o sa iti faca rau asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla atat de multe lucruri inexplicabile in jurul nostru incat numai sti ce sa crezi, daca vrei sa vorbim mai mult in privat baga idul meu acvila_93, sati iti mai spun diferite chestii.happy