| devil2279 a întrebat:

Am un Dvd player westwood si nu l-am mai folosit de vreun an, 2, si acum cand l-am repus in functiune nu mai merge telecomanda. De ce? Bateriile sunt bune pentru ca merg cu o alta telecomanda. Pur si simplu Dvdu nu raspunde la nicio comanada data de telecomanda. Ce are? E stricata telecomanda sau are ceva Dvdul? Eu acum il folosesc mai mult pentru muzica ca sunt departe de casa si nu pot asculta la pc sau telefon etc. si folosesc dvdul si nu pot sa schimb melodiile. sad

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dvd are butoane daca raspunde la ele merge, daca nu, nu merge

Răspuns utilizator avertizat
| Vidiu a răspuns:

Daca nu's folosite ambele de doi ani, incearca sa le cureti de praf.
Daca nu merg nici asa, o fi problema telecomenzii. Nu mai trimite raza aia rosie, care aprinde DVD-ul.

Răspuns utilizator avertizat