| amandina_9414 a întrebat:

Ce teze inter-semestriale se dau la stiinte ale naturii?

6 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Buna! Daca te referi la tezele obisnuite...si daca esti bilingv sau intensiv, 5 teze(romana, matematica, lb straina, si din cele 3 materii - biologie, chimie, fizica -->trebuie sa alegi 2)... daca nu esti bilingv sau intensiv ai doar 4 teze deoarece se exclude lb straina. hugs!big grin

| User a răspuns:

Teze inter semestriale?straight face Adica?straight face

| aisha01eu a răspuns:

Eu sunt l stiinte ale naturii. Dau teza la mate, romana si la alegere doua dintre biologie, chimie si fizica. Eu am ales biologie si chimie.

| Alina_5575 a răspuns:

Pai eu am dat 4 :matevatica, romana si la alegere 2 dintre:fizica, chimie, biologie

| Alina_5575 a răspuns:

Matematica* scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră ici: www.edu.ro
Pa, pa.