| daniela36783 a întrebat:

CE vreti sa deveniti in viata?
descrieti un model uman reprezentativ pentru. varstra si pentru opttiunile voastre personale. dau funda la primul raspuns

12 răspunsuri:
| AlexSM86 a răspuns:

Nu exista un model uman, nu exista idoli! Daca vrei sa ajungi cineva trebuie sa stii sa iei ce-i mai bun de la fiecare pentru ca nu exista om care sa aiba doar calitati sau care sa fi luat numai decizii bune...ce vedeti voi in oamenii pe care ii admirati e acolo dupa mult efort, asa ca ar fi bine sa va ganditi inainte sa va aruncati la un model.winking

| IonutGosa a răspuns:

Mi-ar place in invatamant...
Imi place foarte mlt Istoria si Geografia.pacat ca sunt multe dezavantajesad

| AmandytaErhan a răspuns:

Vreau sa devin actritza, sa imi fac studiile in londra (dupa ce dau bacu aici sigur) si tot acolo sa joc in cateva seriale de comedie ca cand ma duc in sua sa am deja catt de cat cariera acolo voi juca de asemenea in seriale de comenie si in filme de cinema (care de obicei iau oscaruri) ca rol negativ. mi-am facut schema, in privinta personalitatii voi fi mereu in ziare pentru scandaluri si apoi din nou pentru impacari (vreau multa drama) imi voi schimba stilul destul de des, dar nu comple. cam asa... sper sa-mi iasa toate

| Schmuky a răspuns:

Eu doresc sa urmez o cariera in medici, probabil mo influentat Dr Houselaughing

| lulu_8735 a răspuns:

Jurnalista...asta imi doresc sa fiu:X:X:modelul meu e corina carageahappyhappyfunda:X

| Alleychan a răspuns:

Păi, eu de 3 ani vreau să fiu medic legist. In primul rând, e un avantaj : Nimeni nu iţi reproşează nimic dacă omul e deja mort. laughing şi în al doilea rând : Nu îmi provoacă greaţă chestiile de genul. Mă rog. vedem.

| ChangeYourLife a răspuns:

As vrea sa devin o de dansuri moderne, dar as mai vrea si sa imi gasesc un un job in bbucuresti...astept funda id meu este alexandra.stoichita

| ChangeYourLife a răspuns:

As vrea sa devin o dansatoare de dansuri moderne...astept fundita la alexandra.stoichita id meu

| aliybella a răspuns:

Eu mi-am planuit deja viata (am 18 ani), de mica am un vis si acela sa ajung medic veterinar, sunt clasa a 12 a si mai am putin si o sa ajung la Bucuresti la facultate unde o sa scap de parinti si o sa am si eu macar putina libertate adica nu o sa mai intru la 10 in casa. Am de gand sa ma duc cu prietenul meu iar el sa munceasca in timp ce eu invat, o sa stau cu chirie pentru ca am vb deja cu parintii iar mai departe nu stiu fie ce o fii. Vreau sa vizitez lumea intreaga alaturi de iubit, sa ma marit, sa fac copii (dar nu inainte sa ma distrez), probabil o sa fiu o mama batrana dar sincer vreau sa ma distrez ca lumea inainte sa imi pun beleaua pe cap happy

| Ingridd22 a răspuns:

Amandyta de unde stii ca o sa iei bacul, o sa iti urmeri studiile in londra si apoi te duci in sua?

| teodoryo a răspuns:

Cantaret am 11 ani

| Nady_4205 a răspuns:

Poy eu vreau sa devin handbalista! De ce? Pentru ca imi place acest sport si chiar il practic! As vrea sa ajung ca Cristina Neagu sau marog alte handbaliste renumite!
Te rog imi dai fundita?happy