| Maria002 a întrebat:

Ce ziceti voi de violenta fizica si in familie?

Răspuns Câştigător
| elly83 a răspuns:

Violenta fizica in familie e un lucru destul de trist dar des intalnit din pacate.Cativa dintre noi cred ca respectul trebuie impus prin multe lucruri printre care si violenta, insa respectul se castiga! Unii folosesc violenta prin simplul fapt ca alte persoane nu sunt de acord cu ele sau prin gelozie, oricum totul tine de MANDRIE in aceste cazuri de violenta.Si nu ar trebui sa uitam ca in primul rand violenta fizica e intalnita din cele mai vechi timpuri dar avand in vedere faptul ca oamenii evolueaza ar trebui sa fie mai culti. Oamenii care folosesc acest,, mijloc de impunere'' au o minte mai inapoiata sau nu stiu cum sa se impuna, asta e parerea mea.

2 răspunsuri:
| Available a răspuns:

Du-te la categoria familie&relatii

| LoveAngel_3997 a răspuns:

... Mi se pare un lucru rau(oribil) din partea aceluia dar bine ca la mine nu se prea intamplahappy