| alex944543 a întrebat:

Ceau, anul acesta am examenul de licență și astăzi am schimbat profesorul coordonator, credeți că mă influențează cu ceva daca respectivul profesor de la care am plecat se afla in comisia de evaluare?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde cum si in ce conditii ai plecat.

| alex944543 explică (pentru darrio2007):

I-am zis că vrea să fac lucrarea cu un alt profesor și mi-a zis "ok treaba ta"

| alex944543 explică (pentru darrio2007):

I-am zis că vreau sa fac lucrarea cu un alt profesor și mi-a zis " ok treaba ta"

| AFR81 a răspuns:

Nu, in general nu ar trebui sa te afecteze cu nimic, insa nu se stie ce au in cap unii.

| ℓαυяα a răspuns:

Teoretic ar trebui sa nu influențeze nota ta. Practic, am văzut cazuri când profii dadeau note mai mici. Depinde de profesor.

| unvecin a răspuns:

Nu, fii liniștit. Sunt oameni maturi. Succes!