| Sageal a întrebat:

Cei care au făcut cursuri la LEXIS vreau să ştiu şi eu cât de eficiente sunt şi eventual nişte detalii. Fundă

1 răspuns:
| Ghyslain a răspuns:

Eu am facut cursuri la Lexis 2 ani - limba engleza si sunt foarte multumita. Cursurile sunt foarte eficiente si profesorii au metode de predare aparte. De exemplu, nu poti iesi din sala cu lectia neinteleasa. Profesorii sunt foarte dedicati, iar colegii se implica foarte mult. La urma urmelor, nu dai atatia bani ca sa-ti pierzi timpul. Pe scurt, eu sunt foarte multumita fiindca am reusit sa invat foarte multa gramatica si vocabular si singurul motiv pentru care am renuntat a fost situatia financiara dificila.