| UnZambetPentruToti a întrebat:

Cine a fost primul : gaina sau oul? happy

Răspuns Câştigător
| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Dumnezeu a facut mai intai fiecare animal. Din acestea sau dezvoltat altele prin oua. Deci in concluzie mai intai gaina si apoi oul.
Funda?

6 răspunsuri:
| Anonimanonimus677 a răspuns:

Fireste ca primul a fost gaina...de unde sa apara oul? Deci danid are dreptatehappy

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru Anonimanonimus677):

Da,dar gaina de unde a iesit, nu din ou? oricum ai lua-o

| Anonimanonimus677 a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

M-am referit la faptul ca danid are dreptate si ca Dumnezeu a creat toate fiintele de pe Pamant, inclusiv gaina, apoi ele s-au inmultit in mai multe feluri.Ca doar nu a inventat Dumnezeu oul din care a iesit gaine, e stupidhappy

| Oxana_8916 a răspuns:

Savantii au descopetit ca OUL