| JokerKod a întrebat:

Crede-ti in Masonerie? Credeti ca religia controleaza lumea? Credeti ca noi suntem condusi si totul de la razboaie la criza economica e doar un joc al marilor conducatori ai acestei planete? Daca da, sunteti in stare sa va luptati impotriva guvernului? Dece nu mai iese nimeni in strada? Pana cand vom fi sclavi?

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Este adevarat - Masoneria - evreii conduc lumea.

| ProjectJackpot a răspuns:

Evreii europeni vs evreii americani. Europenii au inventat comunismul, americanii l-au adus la putere pe Hitler...

| Deachinio07 a răspuns:

Mare dreptate..traim vremurile.