| jorky a întrebat:

Credeti ca as putea sa invat materia de clasa a9-a singur acasa la matematica?happy Spun sa invat incat sa ma mut la liceu de mate-info.Info fac in particular, dar credeti ca matematica s-ar putea invata fara profesor?happy

Răspuns Câştigător
| ingerashyulyana a răspuns:

Da se poate. Aici ai putea sa inveti singur matematica. http://meditatiionline.ro/......liceu.html

1 răspuns:
| cookie01 a răspuns:

Da, putin mai greu, dar vei putea. Trebuie sa fi foarte constiincios si sa nu iti distraga atentia nicio activitate de acasa.