| AlexDorinel a întrebat:

Credeți ca coronavirusul va mai stopa golăneala din România? adică am văzut golani care si pe vremea asta câteva grade seara la 8 ei ies afara la țigări, asta zilnic))))+coroNavirus...

Adica hai dă-o încolo...

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îți dai seama, stau afară să fumeze, rușinea societății...

| DeyCj a răspuns:

Şi eu ies la ţigară seara că nevesta nu fumează şi nu se fumează în casă, da ia nu înseamnă că-s golan laughing))
.

| sierra1 a răspuns:

"pe vremea asta câteva grade seara la 8 ei ies afara la țigări"

ok, și asta-i califică pe post de "golani"? Ce-i fi tu oare vreun sfânt duh?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păi da, unii din ei vor muri, de țigară sau covid, și golani și ne golani. Așa că nu va stopa.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Da, iar virusul se bucură, că trebuie și el să trăiască și nu sunt destui polițiști pentru toți golanii.

| AnastasiaK a răspuns:

Tu ai 10 ani si ti-a pus mamica ora de culcare la 8 sau cum? De cand a iesi afara la 8 (iar ca fumator logic ca si fumezi) te face golan?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce problema ai cu ei

Răspuns utilizator avertizat