Întrebare recomandată | danielut a întrebat:

Cum as putea sa fac plangere la ISMB impotriva unui profesor?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici: http://ismb.edu.ro/index.php/contact
Le scrii scrisoare, e-mail sau telefonezi.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La ministerul invatamantului din orasul tau au birouri peste tot sau politie daca e mai grav

| darrio2007 a răspuns:

Cerere scrisa.Dar numai daca este intemeiata. Oricum te-ai lins pe bot de note mari la acel profesor.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu te supara ca intreb dar din ce motiv vrei sa faci plangere? ti-a facut ceva profu? te-a injurat? te-a obligat sa mergi la meditatii doar ca sa nu iei note mici?