| SmartBrain a întrebat:

Cum se poate formula o plângere la inspectorat împotriva unui profesor incompetent? Cum trebuie să procedez?

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cine spune ca este incompetent? Elevul? Plangerea este simplu de intocmit.Iti dai toate datele si motivezi incompetenta profesorului, doleantele tale!

| SmartBrain explică (pentru fabiola):

Elevul spune. Mă interesează să știu unde se depune nu cum se face acea "scrisoare".

| fabiola a răspuns:

Plangerea se depune chiar la inspectorat sau se poate face in scris, recomandata cu confirmare de primire!

| Annnonim12 a răspuns:

Dar ce ti-a facut profesorul? Chiar m-ai facut curios...

| SmartBrain explică (pentru Annnonim12):

E vorba de copilul meu. Profesorul efectiv nu știe să ofere suport și să explice materia pe care o predă. Predă de pe internet și citește din cărți. Habar nu are să explice ce citește.