| KinekT a întrebat:

Cum este la mate-info? Este greu? Credeti ca stiinte bilingv ar fi o alegere mai buna? Pe mine ma atrage informatica si cu matematica nu am probleme deloc, dar nici nu vreau sa am un program incarcat si sa nu mai pot iesi nicaieri.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

E mai bine sa muncesti acum, iti va fi mai bine in viata. Mergi la mate-info. E ceva mai greu, dar vei avea timp sa si iesi. Mult mai bine decat sa faci cine stie ce frectie de liceu.

| Deaad a răspuns:

Daca te atrage informatica si matematica si te descurci la partea asta de real, atunci du-te la mate-info.O sa muncesti ceva mai mult dar va merita.O sa poti si sa te distrezi, sa te destinzi, ai timp liber si acolo, stai linistit.