| appoltovol a întrebat:

Cum ma pot repartiza la liceu in 2020-2021 daca in 2019 am dat examenul si m-am repartizat la un liceu dar nu am fost sa ma inscriu? Am inteles ca sunt 2 etape de repartizare 1 digitala si a 2a pentru cei din serii anterioare pana in 18 ani care au dat examenul si cei care nu s-au repartizat in etapa 1. Stie cineva care sunt pasii de urmat in situatia mea?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Stie cineva care sunt pasii "

deocamdată nimeni - urmeză să dea proceduri noi adaptate la situația asta cu covid-ul deci stai pe fază și urmărește presa/tv