| Deea852 a întrebat:

Cum ma sfatuiti sa ma pregatesc pentru nota la matematica, deoarece am luat semestrl trecut o nota mica... din pacate...crying ajutati-ma si pe mine! va rog! multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aicilef a răspuns:

Nu cred ca mai ai prea mult timp.deci lucreaza cat mai mult sh uita'te peste formule cu atenti

Bafta

2 răspunsuri:
| Adynanana a răspuns:

Stiu eu :Invata tot semestrul de data asta pentru. ca stiu eu cum esti uh! laughing

| Deea852 explică:

Multumesc mult f3f3 voi face multe exercitii si voi lua o nota buna la teze big grin