| Anonim11223344 a întrebat:

Cum pot sa conving un profesor sa nu imi treaca o nota mica in catalog?
Am dat de curand un test si nu cred ca o sa iau o nota prea mare. Sunt un elev bun am numai note de 9 si 10 dar la acest test aproape nimeni nu a stiut sa rezolve toate problemele.

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Poti sa il rogi sa te asculte pentru marire de nota, daca nu iti convine.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ghinion,asta e, ai luat nota mica, traiesti cu ea? Ce inseamna pupincurismul asta? Viata nu functioneaza asa, nu te poti milogi si ruga sa se stearga cu buretele cand dai un rateu.