| SAndreeaG a întrebat:

Cum pot sa o fac pe mama sa-mi cumpere un catelus?

p. s. uraste cainii si pisicile

Răspuns Câştigător
| babydoll_6582 a răspuns:

Daca uraste cainii e cam dificil :-s

dar totusi...ma gandeesc ca poate esti singura la parintzibatting eyelashes

poti sa le spui ca te plictisesti foarte rau tot singura acasa si daca o sa iti cumpere un catelus o sa iti okupi si u timpul cu ceva

de asemenea,poti sa le promitzi ca tu iti vei lua toate angajamentele fata de caine, vei avea grija de el...

si asa e bine pentru mama ta, deoarece ea nu o sa prea intre in kontact cu cainele!

sper ca ti-am fost de ajutor>big grin

2 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Iti cumperi tu si te prezinti cu el acasa, ca viitor membru al familiei happy

| trickystyle a răspuns:

Pentru a avea un caine s-au o pisica trebuie sa fi responsabila.Deci fi timp de o saptamana foarte responsabila: du gunoiul, fa curat prin casa si...o sa mearga.La mine a mers.Dar hai sa iti mai zic un secret! Depinde si daca stai la bloc s-au la casa!