| MiLaS a întrebat:

Cum se procedeaza la inceperea facultatii? Ii exact ca la liceu cu ghiozdan, etc, vine popa si face slujba?laughing)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce liceu ai facut tu in care venea popa.

La facultate te duci cu o foaie si un pix eventual si cam atat

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru suntserios):

laughingn-ai fost in Bucuresti.arunca marele preot cu apa sfintita pe noi, iar directorul tine un urias discurs cliseic pe care nu-l asculta nimeni.

| Peridava a răspuns:

Vine popa, dar fara ghiozdan happy

| MiLaS explică:

Dar in prima zi ce se intampla?

| suntserios a răspuns (pentru MiLaS):

O sa tina un discurs decanul si cam atat... aaa si va inghesuiti pe undeva sa vedeti orarul daca nu e online cumva