| Ciprian_Iordache_1996 a întrebat:

Daca am fost exmatriculat de la facultate cum îmi pot recupera diploma. Cauza este neplata taxei. Upg

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci personal sau trimiti o persoana cu procura speciala si soliciti diploma de bacalaureat.

| AFR81 a răspuns:

Evident ca iti vei primi dosarul inapoi. Mergi la facultate, la secretariat, si cere-l. Se va rezolva fara impedimente.

| Violleta2022 a răspuns:

Simplu! Mergi la secretariatul facultatii si ceri diploma ta de Bac.
Sa ai Cartea de Identitate la tine, sa nu faci doua drumruri, ca nu ti-o da fara sa te identifice.
Te va pune sa semnezi intr-un dosar ca ti-ai ridicat diploma si atat.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Pentru a-ți ridica documentele de la facultate, trebuie să completezi o fişă de lichidare, apoi ți se eliberează actele de la secretariat.