| Anooniiim a întrebat:

Daca ar trebui sa oferi un singur sfat unui copil despre viata, care ar fi?

Răspuns Câştigător
| Nectunt a răspuns:

Deschide-ți mintea! Dacă ai un creier curat, restul vine de la sine.

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Daca e fata atunci i-as spune "Sa nu te indragostesti niciodata la prima vedere" si daca e baiat "Sa nu faci casa pe pamantul altuia"
Sau daca e baiat(asta nu e chiar un sfat)
"Sa tii minte ca femeia este de doua ori mai desteapta decat o consideri tu dar nici pe sfert atat de desteapta pe cat se considera ea."
O zi placuta in continuare! Sper ca nu am jignit pe nimeni.

| Duucu a răspuns:

Nu-ti fie frica sa devii ce vrei.

| ArthurKn a răspuns:

-Sa nu ai incredere in nimeni.
-Toata lumea minte.
-Oamenii nu se schimba.

| Gabbriell a răspuns:

Don't grow up, it's a trap!

| InfiniteJourney a răspuns:

Hey! Sa invete engleza pentru a putea urmari vlogul acesta. https://www.youtube.com/user/Kemetprince1
O zi buna!