| AndaVr a întrebat:

Daca nu ma prezint la proba de bac la biologie mai pot sa ma inscriu in sesiunea din toamna?
Funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, te poţi înscrie şi la Sesiunea de toamnă happy

Dar ce sens are să nu te prezinţi la examenul de la Biologie?
Oricum, NU ai nimic de pierdut!
Chiar dacă nu te prezinţi, se consideră că NU ai promovat această sesiune şi mai ai dreptul la o SINGURĂ sesiune gratuită sad

Deci, nu văd ce sens are să lipseşti.

Vezi detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

Toate cele bune!

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

Nu ma prezit, pentru ca nu mai exista nici o speranta sa-l promovez in sesiunea aceasta, pentru ca nu m-am ocupat de bac si doar acuma realizez cat de rau imi pare.Multumesc pentru raspunsuri!

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Totuşi, te poţi prezenta că NU ai nimic de pierdut ( cu excepţia a 3 ore din viaţă )!
Măcar vezi cum "stă treaba", cam ce nivel de cunoştinţe ai şi, poate-poate, iei un 5 happy

Eu, cel puţin, îţi recomand să ÎNCERCIwinking
Ştii cum se spune : "Încercarea moarte n-are!" laughing

Succes!
Şi BAFTĂ!

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Da, poti.

| alexs99 a răspuns:

Da, te poti inscrie in sesiunea de toamna daca nu te prezinti la proba de biologie.
O zi buna.