| Sarchus_Andrew_1990 a întrebat:

Daca profa a uitat sa puna o nota iar inloc de media 10 a iesit 9 se mai poate schimba daca nota uitata era dintr un test?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca media e incheiata, cu rosu, nu se mai poate face nimic.

| AFR81 a răspuns:

E bine daca diferenta dintre notele tale a fost asa mica. Eu tin minte ca aveam doua note la franceza (asa stiam eu, insa profesoara a uitat sa-mi treaca un 10), cealalta nota fiind 9. Stiind ca am note destule, nu m-am mai dus la scoala, iar profesoara pentru a-mi incheia media mi-a mai trecut un 3 (nu prea ma suporta). M-am trezit cu 6 in catalog, in loc de 10. Ce vreau sa spun prin asta este ca, din moment ce profesoara ti-a incheiat media, nu se mai poate face aproape nimic. Daca este de treaba, dupa ce ii vei spune ca a gresit, iti va da un punct in plus la medie semestrul viitor.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Cel mai bine vorbeste cu doamna profesoara.