| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt la ASE si am restante la toate materiile pe semestrul 1 mai pot sa trec in semestrul 2?

10 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Treci,nu-i bai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, normal ca treci. Linia se trage la final de an

| sierra1 a răspuns:

Cu o asemenea intrebare, nu mă mir de restațele tale

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La toate?! Retrage-te. Nu ești făcut pentru carte/învățătură.
Cum zicea Creangă: "Se vede lucru că nici tu nu ești de împărat, nici împărăția pentru tine"

| Demidol a răspuns:

Daca ai restante la toate materiile, nu te gandesti ca acest domeniu nu iti este indicat? Mai bine schimba facultatea cat mi este timp.

| christine99 a răspuns:

Da.

| Lule a răspuns:

Da, in anul urmator nu mai treci

| syriaHotelsWithPool a răspuns:

Poti, dar de ce ai vrea s-o faci?

| GeorgeTheMaster a răspuns:

Daca ai restante la toate materiile nu te-ai gandit ca poate acest domeniu nu ti se potriveste?
Mai bine schimbi facultatea decat sa mai platesti la ASE si da, vei trece in semestrul al doilea dar nu cred ca treci anul

| VictorDVC a răspuns (pentru GeorgeTheMaster):

Pai vreau sa ma retrag de mult timp dar am nevoie de o adeverinta de la secretariat din semestrul 2 pentru work and travel. Vreau sa iau adeverinta inainte sa platesc taxa si dupa sa ma retrag.